Србија није успела да победи ни Панаму

© Фото : Фудбалски савез Србије (ФСС)Фудбалска репрезентација Србије (утакмица против Доминиканске Републике)
Фудбалска репрезентација Србије (утакмица против Доминиканске Републике) - Sputnik Србија
Фудбалери Србије ремизирали су са Панамом резултатом 0:0.

Орлови су други меч заредом одиграли 0:0, након што је исти резултат био и у дуелу са Доминиканском Републиком.

Србију је са клупе предводио вршилац дужности селектора Илија Столица, који је на располагању имао само играче из Суперлиге Србије.

Наша репрезентација је имала теренску иницијативу и диктирала темпо, али до гола није могла.

У неколико наврата током првих 45 минута изгледало је као да ће Орлови повести, али то није био случај.

Екипа Панаме је одлично постављала офсајд замке, а наши нападачи су се неколико пута у исте „упецали“.

​Вероватно најбоља прилика на утакмици виђена је на старту другог дела игре, када је Бирманчевић одлично центрирао, али је Лукић неспретно реаговао у ситуацији један на један.

У другом полувремену виђена је малтене иста прича као и у првом.

Изабраници Илије Столице су чешће нападали него што су се бранили, али су углавном изгледали безидејно, поготово када су напади обећавали.

​Србија: Поповић (Гордић 83) – Урошевић (Јевремовић 61), Радин (Влалукин), Стојковић, Андрејевић – Нишић (Пејић 61), Гајић, Вукадиновић – Туфегџић (Човић 46), Бирманчевић, Лукић (Алексић 72)

Једина позитивна ставка ове утакмице је та што је терен био доста бољи него што је то био случај против Доминикане. То, нажалост, није допринело бољем фудбалу.

Ц“ тим Србије 180 везаних минута није примио гол, али га није ни постигао. Упркос томе што је „Ц“ тим, то је урадио против Доминиканске Републике и Панаме.

Оно што следи Орловима је повратак у своју земљу. И питање: шта им је ово требало?

Нови рат у српском фудбалу: „То је срамно“ /видео/