Звезда заборавила на вирус – покер голова за пун плен у Новом Пазару

© Фото : ФК Црвена звездаФудбалери Црвене звезде против Клужа
Фудбалери Црвене звезде против Клужа - Sputnik Србија, 1920, 26.09.2021
Фудбалери Црвене звезде остварили су убедљиву победу у 11. колу Суперлиге Србије, савладавши Нови Пазар на гостовању са 4:0.
Звезда је питање победника решила за првих 20 минута када је успела да постигне чак три гола.
Мрежу Новог Пазара први је затресао Александар Драговић у трећем минуту, у 14. је предност дуплирао Александар Катаи, а шест минута касније у стрелце се уписао и Секу Саного.
Тренер Дејан Станковић је у наставку променио двојицу најбољих играча, Катаија је заменио Ришаиро Живковић, док је уместо Мирка Иванића наступио Петар Станић.
Коначан резултат у 68. минуту поставио је Лоис Диони из једанаестерца.
Звезда је остварила седму победу на девет утакмица Суперлиге и налази се на другом месту табеле иза водећег Партизана са 23 бода, два мање од вечитог ривала.
Црвено-бели имају и утакмицу мање, због одложеног меча претходног кола, пошто је пријављено да више играча има стомачни вирус.