Шок на Етихаду – Тони средио Манчестер сити у 98. минуту /видео/

Шок у Премијер лиги! Моћни Манчестер сити дочекао је Брентфорд на свом Етихаду и поражен је са 1:2 и то голом у 98. минуту утакмице. Овај пораз Грађана од 1:2 додатно повећава шансе Арсеналу да се изненађујуће одлепи с обзиром да има два бода више и утакмицу мање.
Sputnik
Оба гола за Брентфорд постигао је Ајван Тони, први у 16. а други у 98. минуту утакмице. Заиста велико изненађење, може се рећи и сензација!
Да ће се Сити намучити могло је да се види већ на старту меча када је Брентфорд повео преко сјајног Тонија, али је тим Пепа Гвардиоле имао спреман одговор. Фил Фоден је пред одлазака на одмор донео изједначење домаћину.
И деловало је дуго да ће то бити и коначни резултат, али је на крају Ајван Тони имао другачије планове. Чак у 98. минуту донео је победу гостима и тиме усрећио навијаче Арсенала.
Нису Тобџије могле ни да сањају да ће у овом делу сезоне бити прве на табели, а овај кикс екипи Микела Артете даје додатну шансу да се одлепи.

Недавно је гост емисије Миљанов корнер био новинар Небојша Петровић који је говорио о Светском првенству.