Два ремија фудбалера Партизана у једном дану

Фудбалери Партизана имали су дупли програм пријатељских провера овог понедељка у Турској у којима су забележили два ремија, против ТСЦ (1:1) и Аустрије из Беча (0:0).
Sputnik
Тренер Гордан Петрић поделио је екипу у две групе, а једна је у преподневном термину одиграла меч са ривалом из Суперлиге и ремизирала (1:1).
Партизан је повео у 31. голом Слободана Урошевића из слободног ударца, док је ТСЦ изједначио у 59. минуту поготком Николе Kувељића.
У другом мечу са аустријским прволигашем, Партизан је приказао добру игру, али није успео да стигне до гола. Иако је било неколико изгледних прилика на обе стране, гледаоци су остали ускраћени за поготке.
Израелски интернационалац Бибрас Натхо добио је црвени картон у 73. минуту због протеста (исључен с правом замене), али је меч окончан без победника.
Фудбалери Партизана ће се у петак од 14 часова састати са екипом ЦСKА из Москве у генералној проби пред почетак пролећног дела сезоне.