Лука у серији утакмица без гола – директан црвени картон бившег Звездиног шпица /видео/

Фудбалери Милана победили су на домаћем терену екипу Лећеа 3:0 у утакмици 31. кола италијанске Серије А. Лука Јовић је ушао у игру у 62. минуту, али није успео да се упише у стрелце.
Sputnik
Лука је последњи пут мрежу ривала погодио против Фросионена 3. фебруара. Од тада до сада на шест мечева није био ефикасан, али је битно истаћи да је два прескочио због суспензије, а на једном га Стефано Пиоли није уводио у игру.
Упркос мало лошијим играма у Италији се пише да ће Јовић ипак потписати нови уговор са Росонерима.
Угледни италијански новинар Ђанлука Ди Марцио најавио је да је Милан близу коначног договора са Фиорентином, те да је управа наводно одлучила да задржи Јовића и по истеку позајмице.
Пажњу на себе на утакмици Милана и Лећеа привукао је и бивши шпиц Црвене звезде Никола Крстовић. Али, на негативан начин.
Несмотрени Крстовић је у 45. минуту преоштрим стартом над Чуквуезеом зарадио директан црвени картон.