Јовић затресао мрежу Барселоне /видео/

Лука Јовић, српски фудбалер, постигао је гол за Милан у пријатељском мечу против Барселоне.
Sputnik
Узбудљиву утакмицу приредили су фудбалери Милана и Барселоне у Балтимору, а италијански клуб славио је после извођења пенала 3:2.
Фудбалску представу начео је Лука Јовић, српски репрезентативац, који је већ у десетом минуту одиграо лепу акцију са Кристијаном Пулишићем после које је затресао мрежу Барселоне.
Већ пет минута касније Пулишић је после асистенције уписао и погодак па је тако Милан после само 15 минута игре имао 2:0.
Барселона је до изједначења стигла захваљујући Роберту Левандовском који је најпре погодио у 22. минуту, а потом и у 58. минуту игре.
Ако је судити по припремним утакмицама Јовић делује спремно за наредну сезону, а гол је само доказ да Паулу Фонески, нови тренер Милана, има разлога да задржи српског нападача.
„Стенице, бубашвабе, мишеви“: Полиција ужаснута условима у Паризу