Матић љут: „Догодила се крађа“

Немања Матић, прослављени српски фудбалер, огласио се после пораза Јединства са Уба од ИМТ-а (3:2) и рекао да се на тој утакмици догодила крађа односно да је његов тим оштећен.
Sputnik
У утакмици шестог кола Суперлиге Србије ИМТ је савладао Јединство, а меч је дефинитивно обележила сцена из 19. минута када је Марко Митровић добио црвени картон.
Иако није јасно навео ситуацију претпоставља се да се због управо тог картона огласио Немања Матић.
„Вечерас се на стадиону Драган Џајић догодила крађа. Јединство Уб је најмлађа екипа у лиги и треба их сутра убедити да наставе даље, да се боре, да не одустају. Убљани неће одустати, доказ је 3.000 људи на стадиону који воле Јединство“, написао је Матић.
ИМТ је повео већ у осмом минуту меча када је Курт погодио са беле тачке да би потом са играчем више већ у полувремену имали предност од 3:1. Најпре је изједначио Дамјанић, а онда је Крстић погодио два пута за ново вођство.
Коначних 3:2 успоставио је Аћимовић у 58. минуту меча.
Јединство је тренутно последња екипа на табели Суперлиге.
Тијафо: Ђоковић је златом зацементирао титулу најбољег свих времена