Партизан и Војводина поделили бодове – без голова у Хумској

Фудбалери Партизана ремизирали су са Војводином у утакмици без голова (0:0) у седмом колу Суперлиге.
Sputnik
Имали су фудбалери Партизана тежак задатак пред собом јер је најпре требало заборавити неуспех у квалификацијама за европска такмичења, а онда и изаћи на мегдан Војводини.
Почетак је био нешто нервознији на обе стране, па је тако судија већ у шестом минуту показао два жута картона, један Сеиду Кораћу и један Стефану Ковачу.
Фудбалери Војводине први су имали конкретнију прилику, али је сигуран на голу био Александар Јовановић.
Опаснији су Војвођани били у наставку, пуне руке посла имао је голман црно-белих, али био је апсолутно на висини задатка. У првих 45 минута Партизан је имао свега један шут у оквир гола.
Пријала је пауза фудбалери Партизана који су се на терен вратили препорођени и почели су да играју далеко боље, међутим то и даље није било довољно да се резултат на семафору промени.
У самој завршници неколико сјајних шанси имали су црно-бели, али сачувао је у тим ситуацијама гол Росић.
Узбудиљв финиш завршен је без голова, фудбалери Партизана и Војводине освојили су по бод.