„Руска лепотица“ распаметила Америку /видео/

Алексеј Миранчук, руски фудбалер, постигао је погодак у дуелу Атланте и Интера из Мајамија. Руски нападач био је херој свог тима јер је његов гол донео изједначење.
Sputnik
Недавно је Алексеј Миранчук стигао у Атланту и већ је показао због чега је изузетан нападач.
Интер је повео у 29. минуту голом Руиза да би Лобјанидзе у другом полувремену односно 56. минуту успео да изједначи на 1:1. Међутим, само три минута касније тим из Мајамија поново је имао предност јер је погодак постигао Кампања.
Таман када се чинило да ће Атланта морати да се помири са поразом појавио се Миранчук који је у 84. минуту постигао гол за изједначење односно коначних 2:2. Била је то лопта коју је Алексеј послао снажно из велике даљине.
Руском репрезентативцу ово је био први погодак у новом тиму у који је стигао из Аталанте.
Растужио је првенцем Миранчук и Лионела Месија који је у игру ушао у 61. минуту, али није успео да донесе победу Интеру.
Руски фудбалер претходно је провео четири године у Аталанти, а у Италију је стигао након што је после седам година скинуо дрес Локомотиве из Москве. У том тиму је почео каријеру, одиграо је чак 178 утакмица и постигао 32 гола.
Тренер Бенфике пред сусрет са Звездом: Моја екипа нема времена да губи