Спектакл у Зајечару! /видео/

Фудбалери ОФК Београда и ИМТ приредили су прави спектакл на градском стадиону у Зајечару у оквиру десетог кола Суперлиге Србије.
Sputnik
ОФК Београд, који као домаћин игра у Зајечару, славио је са 4:3, чиме је задржао другу позицију на табели са 22 поена, иза водеће Црвене звезде.
Гости су најавили спектакл у 16. минуту када је До Коуто постигао први гол, али су „домаћи“ до полувремена преокренули.
Најпре је Митуљикић у 37. минуту изједначио, а у трећем минуту надокнаде времена преокрет је донео Вукићевић.
Рапсодија ОФК Београда настављена је у другом полувремену са два гола Влајтера у 58. и 69. минуту.
Изненађење је ИМТ најавио у 73. минуту када је Крстић смањио, а у 76. је пенал реализовао Курт чиме је и поставио коначних 4:3 за ОФК Београд.