Херојски реми младих играча Звезде!

Млади фудбалери Црвене звезде изборили су велики реми на гостовању Монаку у омладинској Лиги шампиона резултатом 1:1.
Sputnik
Исход утакмице је био познат после свега 11 минута јер су у уводном делу меча постигнута оба гола.
Звезда је повела у осмом минуту голом Уроша Сремчевића, момка који је прошле године стигао као појачање у сениорски тим.
Какав исход утакмице Црвена звезда-Монако очекујете у трећем колу Лиге шампиона?
Сремчевић ове сезоне игра за први састав Графичара, али за Звезду наступа у омладинској Лиги шампиона.
Домаћи састав је изједначио већ у 11. минуту преко Жоана Тенкреа, а даљу промену резултата спречио је голман Звезде Саво Радановић са чак шест одбрана.
Млади тим Звезде је остварио први бод у Лиги шампиона после пораза од Бенфике и Интера.
Сениорски састав црвено-белих од 18.45 игра утакмицу трећег кола Лиге шампиона.