Радио Новости104,7 MHz FM
Остали реемитери

Србин блиста у Америци – два поготка у великом дербију!

Дејан Јовељић - Sputnik Србија, 1920, 15.09.2024
Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су јутрос у Карсону екипу Лос Анђелеса резултатом 4:2 у мечу МЛС лиге. Два гола за ЛА Галакси постигао је српски фудбалер Дејан Јовељић у 53. и 67. минуту.
По једном у листу стрелаца уписали су се Едвин Сериљо у 55. и Рики Пуђ у 86. минуту. Јовељић је био стартер у екипи ЛА Галаксија, а замењен је у 78. минуту. Он је у досадашњем делу сезоне у МЛС лиги постигао 14 голова.
Голове за Лос Анђелес постигли су Матеуш Богуш у 4. и Денис Буанга у 15. минуту. ЛА Галакси се налази на првом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са 55 бодова, док је Лос Анђелес други са 48.
Фудбалери Интера из Мајамија победили су на свом терену екипу Филаделфије резултатом 3:1. Два гола за Интер постигао је Лионел Меси у 26. и 30. минуту, а једном се у стрелце уписао Луис Суарез у осмом минуту надокнаде времена. Једини гол за госте постигао је Микаел Ухре у другом минуту.
Интер заузима прво место на табели Источне конференције МЛС лиге са 62 бода.