Хрват је гол за победу посветио Балашевићу /фото/

Хрватски фудбалер Ален Халиловић прослављајући гол на утакмици 33. кола енглеског Чемпионшипа, одао је пошту недавно преминулом кантаутору Ђорђу Балашевићу.
Sputnik

Фудбалери Бирмингем ситија су после преокрета победили Квинс Парк Ренџерс резултатом 2:1, а човек одлуке био је 25-годишњи Ален Халиловић.

​Хрват је ушао на терен у 63. минуту када је резултат био 1:0 за Квинс Парк, да би Педерсен у 82. изједначио, а Халиловић у 85. минуту донео три бода свом тиму.

Филип Костић је ухватио залет и не намерава да се заустави /видео/

Прослављајући гол, бивши играч Динамо Загреба, Барселоне, Милана, Хамбургера, скинуо је дрес, а испод њега је имао мајицу са Балашевићевим ликом.

Медији на Острву брзо су одгнонетнули коме је Ален посведио први погодак у сезони, уз констатацију да је смрт познатог кантаутора из Новог Сада ујединила земље бивше велике Југославије.

► Медији: Приведен Славиша Кокеза