Грци васкрсли – Чукарички иде у „пакао“ Пиреја, па фешта у Лесковцу

Фудбалери Чукаричког сазнали су име ривала у плеј-офу за Лигу Европе, а то ће бити Олимпијакос. Грци су успели да стигну до изједначења у касној судијској надокнади против Генка - 1:1, чиме су прошли у наредну рунду.
Sputnik
Олимпијакос је славио у Атини 1:0, да би у реваншу од 30. минута Генк повео преко Џозефа Пејнтсила с беле тачке.
Исти фудбалер „поцрвенео“ је у 65. минуту, али Грци нису успевали да искористе бројчану предност, све до 96. минута када је мрежу домаћина погодио Александропулос за велико славље Олимпијакоса.
На тај начин постало је познато против кога ће Чукарички играти у плеј-офу Лига Европе. Први дуел заказан је у „паклу“ Пиреја на стадиону „Јоргос Караискакис“ наредног четвртка од 19 сати, док је реванш недељу дана касније у Лесковцу, где ће Чукарички играти свој први европски меч у новој сезони.