Светско првенство у фудбалу – Катар 2022

Група A
  • Група AСтадион Бајт
    20.11
    17:00
    Катар
    Еквадор
    0
    2
  • Група AСтадион Тумама
    21.11
    17:00
    Сенегал
    Холандија
    0
    2
  • Група AСтадион Тумама
    25.11
    14:00
    Катар
    Сенегал
    1
    3
  • Група AМеђународни стадион Халифа
    25.11
    17:00
    Холандија
    Еквадор
    1
    1
  • Група AМеђународни стадион Халифа
    29.11
    16:00
    Еквадор
    Сенегал
    1
    2
  • Група AСтадион Бајт
    29.11
    16:00
    Холандија
    Катар
    2
    0
  • Група B
  • Група BМеђународни стадион Халифа
    21.11
    14:00
    Енглеска
    Иран
    6
    2
  • Група BСтадион Ахмед бин Али
    21.11
    20:00
    САД
    Велс
    1
    1
  • Група BСтадион Ахмед бин Али
    25.11
    11:00
    Велс
    Иран
    0
    2
  • Група BСтадион Бајт
    25.11
    20:00
    Енглеска
    САД
    0
    0
  • Група BСтадион Ахмед бин Али
    29.11
    20:00
    Велс
    Енглеска
    0
    3
  • Група BСтадион Тумама
    29.11
    20:00
    Иран
    САД
    0
    1
  • Група C
  • Група CЛусаил ајконик стадион
    22.11
    11:00
    Аргентина
    Саудијска Арабија
    1
    2
  • Група CСтадион 974
    22.11
    17:00
    Мексико
    Пољска
    0
    0
  • Група CЕдукејшн сити стадион
    26.11
    14:00
    Пољска
    Саудијска Арабија
    2
    0
  • Група CЛусаил ајконик стадион
    26.11
    20:00
    Аргентина
    Мексико
    2
    0
  • Група CСтадион 974
    30.11
    20:00
    Пољска
    Аргентина
    0
    2
  • Група CЛусаил ајконик стадион
    30.11
    20:00
    Саудијска Арабија
    Мексико
    1
    2
  • Група D
  • Група DЕдукејшн сити стадион
    22.11
    14:00
    Данска
    Тунис
    0
    0
  • Група DСтадион Џануб
    22.11
    20:00
    Француска
    Аустралија
    4
    1
  • Група DСтадион Џануб
    26.11
    11:00
    Тунис
    Аустралија
    0
    1
  • Група DСтадион 974
    26.11
    17:00
    Француска
    Данска
    2
    1
  • Група DСтадион Џануб
    30.11
    16:00
    Аустралија
    Данска
    1
    0
  • Група DЕдукејшн сити стадион
    30.11
    16:00
    Тунис
    Француска
    1
    0
  • Група E
  • Група EМеђународни стадион Халифа
    23.11
    14:00
    Немачка
    Јапан
    1
    2
  • Група EСтадион Тумама
    23.11
    17:00
    Шпанија
    Костарика
    7
    0
  • Група EСтадион Ахмед бин Али
    27.11
    11:00
    Јапан
    Костарика
    0
    1
  • Група EСтадион Бајт
    27.11
    20:00
    Шпанија
    Немачка
    1
    1
  • Група EСтадион Бајт
    01.12
    20:00
    Костарика
    Немачка
    2
    4
  • Група EМеђународни стадион Халифа
    01.12
    20:00
    Јапан
    Шпанија
    2
    1
  • Група F
  • Група FСтадион Бајт
    23.11
    11:00
    Мароко
    Хрватска
    0
    0
  • Група FСтадион Ахмед бин Али
    23.11
    20:00
    Белгија
    Канада
    1
    0
  • Група FСтадион Тумама
    27.11
    14:00
    Белгија
    Мароко
    0
    2
  • Група FМеђународни стадион Халифа
    27.11
    17:00
    Хрватска
    Канада
    4
    1
  • Група FСтадион Ахмед бин Али
    01.12
    16:00
    Хрватска
    Белгија
    0
    0
  • Група FСтадион Тумама
    01.12
    16:00
    Канада
    Мароко
    1
    2
  • Група G
  • Група GСтадион Џануб
    24.11
    11:00
    Швајцарска
    Камерун
    1
    0
  • Група GЛусаил ајконик стадион
    24.11
    20:00
    Бразил
    Србија
    2
    0
  • Група GСтадион Џануб
    28.11
    11:00
    Камерун
    Србија
    3
    3
  • Група GСтадион 974
    28.11
    17:00
    Бразил
    Швајцарска
    1
    0
  • Група GСтадион 974
    02.12
    20:00
    Србија
    Швајцарска
    2
    3
  • Група GЛусаил ајконик стадион
    02.12
    20:00
    Камерун
    Бразил
    1
    0
  • Група H
  • Група HЕдукејшн сити стадион
    24.11
    14:00
    Уругвај
    Јужна Кореја
    0
    0
  • Група HСтадион 974
    24.11
    17:00
    Португалија
    Гана
    3
    2
  • Група HЕдукејшн сити стадион
    28.11
    14:00
    Јужна Кореја
    Гана
    2
    3
  • Група HЛусаил ајконик стадион
    28.11
    20:00
    Португалија
    Уругвај
    2
    0
  • Група HЕдукејшн сити стадион
    02.12
    16:00
    Јужна Кореја
    Португалија
    2
    1
  • Група HСтадион Џануб
    02.12
    16:00
    Гана
    Уругвај
    0
    2
  • Осмина финала
  • Осмина финалаМеђународни стадион Халифа
    03.12
    16:00
    Холандија
    САД
    3
    1
  • Осмина финалаСтадион Ахмед бин Али
    03.12
    20:00
    Аргентина
    Аустралија
    2
    1
  • Осмина финалаСтадион Тумама
    04.12
    16:00
    Француска
    Пољска
  • Осмина финалаСтадион Бајт
    04.12
    20:00
    Енглеска
    Сенегал
  • Осмина финалаСтадион Џануб
    05.12
    16:00
    Јапан
    Хрватска
  • Осмина финалаСтадион 974
    05.12
    20:00
    Бразил
    Јужна Кореја
  • Осмина финалаЕдукејшн сити стадион
    06.12
    16:00
    Мароко
    Шпанија
  • Осмина финалаЛусаил ајконик стадион
    06.12
    20:00
    Португалија
    Швајцарска
  • Четвртфинале
  • ЧетвртфиналеЕдукејшн сити стадион
    09.12
    16:00
    Japan/Croatia
    Brazil/South Korea
  • ЧетвртфиналеЛусаил ајконик стадион
    09.12
    20:00
    Холандија
    Аргентина
  • ЧетвртфиналеСтадион Тумама
    10.12
    16:00
    Morocco/Spain
    Portugal/Switzerland
  • ЧетвртфиналеСтадион Бајт
    10.12
    20:00
    England/Senegal
    France/Poland
  • Полуфинале
  • ПолуфиналеЛусаил ајконик стадион
    13.12
    20:00
    Netherlands/Argentina
    Winner QF 2
  • ПолуфиналеСтадион Бајт
    14.12
    20:00
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • Утакмица за 3. место
  • Утакмица за 3. местоМеђународни стадион Халифа
    17.12
    16:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • Финале
  • ФиналеЛусаил ајконик стадион
    18.12
    16:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • Све вести
    0
    Да бисте учествовали у дискусији
    извршите ауторизацију или регистрацију
    loader
    Ћаскање
    Заголовок открываемого материала