Нови календар, који је урадио чувени фотограф Пјотр Титаренко, а који је раније радио за „Луомо Вог“, „Харпер базар“, „Форбс“ и многе друге, садржи најзначајније и најлепше представнице седам хокејашких клубова широм Русије. Ево комплетне листе лепотица које су се нашле у календару.
Ана Пругова („Агидел“)
Двоструки освајач бронзане медаље на светском шампионату, четвороструки освајач Купа европских шампиона, четвороструки шампион Русије, двоструки освајач сребрне медаље Женске хокеј лиге. Голман је од своје 11. године, када се и заљубила у хокеј у свом родном граду Хабаровску. Весела и невероватно пуна живота и екстремно енергична кад брани свој гол.
Марија Печникова („Агидел“)
Освајач златне медаље на Зимској универзијади (2015.), сребрне у Купу европских шампиона, двоструки шампион и двоструки вицешампион руске лиге. Окушала се у разним спортовима, али се определила за хокеј, када јој је тата поклонио хокејашки штап. Повучена и чврста, воли хокеј због лепоте, снаге и огромног тимског рада.
Оксана Афонина („Арктик јуниверсити“)
Шампион Русије као играч „Торнада“. Почела да игра хокеј у родном Первоуралску и брзо напредовала до врхунског тима „Спартака — Меркјури“. Била је члан руске сениорске и младе репрезентације на многим хокејашким турнирима. Уз 8.000 пратилаца на „Инстаграму“, она демонстрира, не само савршене перформансе за хокеј, већ и задивљујући изглед.
Евгенија Дјупина („Динамо-Спб“)
Двоструки освајач злата на Зимској универзијади 2015. и 2017. године. Љубав према хокеју носи из породице, јер је њен отац био хокејашки тренер. Поноси се широким холивудским осмехом и перфектном брзином и прецизношћу у хокеју. Отвореног је срца са уским кругом пријатеља, а на леду се претвара у правог предатора.
Диана Канаева („Динамо-Спб“)
Освајач бронзане медаље на Омладинском хокејашком првенству 2015. године. Као мала је тренирала гимнастику, али чим се срела са штапом и паком, није могла одолети хокеју. Нежна и грациозна, на терену прецизна и брза као пантер, Диана осваја срца и на леду и ван њега.
Надежда Морозова („Бирјуза“)
Освајач бронзане медаље на Светском првенству 2016. године, двоструки шампион Зимске универзијаде (2015. и 2017. године), бронзане медаље Женске хокејашке лиге 2016. године. Рођака прослављеног нападача Алексеја Морозова три године је покушавала да наговори родитеље да крене његовим стопама. Чврсто на позицији једног од три најбоља голмана у лиги, савршено весела, шири добро расположење на све у својој околини.
Татјана Шаталова („Бирјуза“)
Освајач бронзане медаље Женске хокејашке лиге 2016. године. Као девојчица покушавала је да убеди родитеље да је пусте да игра хокеј на леду, али су је одбили. Пошто се определила за бокс, родитељи су се предомислили, јер су сматрали да је хокеј бољи избор. Снажне воље, поставља је себи циљеве и труди се да их достигне смислом за хумор и посвећеношћу.
Анастасија Смирнова („Скитијан“)
Освајач златне и сребрне медаље Евро купа. Пре него што је узела хокејашки штап, учествовала је на такмичењима лепотица, радила је за руског дизајнера Вјачеслава Зајцева и учествовала на модним ревијама. Почела је да игра хокеј са 19, а потписала први професионални уговор са 20 година и тако доказала да никад није касно да почне да се игра хокеј на леду.
Татјана Шчукина (Регионални тим Сверловск)
Троструки шампион Русије. Почела је да игра хокеј са 13 година у Подолску, у московском региону. После годину дана определила се да буде голман. У слободно време бави се екстремним скијањем. Ужива да чита руске класике и савремене стране књижевнике, као и да посећује изложбе импресиониста.
Нина Пирогова („Торнадо“)
Освајач бронзане медаље на Светском шампионату 2016. године. Рођена је у породици спортиста. У детињству је шетала по стану у братовим клизаљкама и после је наставила да се бави истим спортом као и он. Иако је памте по емотивној борби на Омладинском првенству, воли да чита књиге, слободно време посветила је едукацији и потрази за својим савршеним местом.
Алевтина Штарјова („Торнадо“)
Освајач бронзане медаље на Омладинском првенству 2015. године. Заинтересовала се за хокеј следећи пример свог брата. Покушавала је да се бави разним активностима — од пливања до плеса, требало јој је пола године да убеди родитеље да је створена за хокеј. Природна стидљивост је не спречава да на леду покаже чврстину и отпорност, што експлицитно показују и њене оцене на терену.
Ана Шокина („Торнадо“)
Почела је да се бави хокејом у Омладинској спортској школи „Дмитров“ у московском региону. Дебитовала је 2012/2013. године на Руском шампионату. Она је лидер хокеј клуба „Торнадо“, најбољи стрелац женске лиге у сезони 2016/2017. године са невероватним индексом корисности +69.