Ништа од Звездиног европског пролећа

© AP Photo / Petros GiannakourisМасурас и Томане у акцији
Масурас и Томане у акцији - Sputnik Србија
Фудбалери Црвене звезде поражени су на гостовању у Атини од Олимпијакоса са 1:0 у мечу последњег кола групне фазе Лиге шампиона. Српски представник је поразом остао без треће позиције Групе Б и пласмана у нокаут фазу Лиге Европе.

Звезди је одговарао нерешен резултат и имали су га све до 87. минута, када је кардиналну грешку направио резервиста Жандер.

Момак који је пет минута раније ушао уместо Родића неприродно је поставио руку код интервенције која је требало да прође без компликација и донео пенал домаћину који је реализовао Ел Араби.

Утакмицу је обележио и велики број прилика за Олимпијакос, али и промашен пенал Томанеа у 44. минуту којим је Звезда могла да практично обезбеди треће место и Лигу Европе, јавио је Б92.