Влаховић поново стрелац – Фиорентина без победе скоро два месеца

© AP Photo / Jennifer LorenziniДушан Влаховић, Фиорентина
Душан Влаховић, Фиорентина - Sputnik Србија
Душан Влаховић, фудбалер Фиорентине, постигао је други гол у три дана за екипу из Фиренце.

Талентовани српски нападач погодио је на мечу против Вероне који је завршен резултатом 1:1.

Гости, за које је играо репрезентативац Србије Дарко Лазовић, повели су у осмом минуту преко Велоса. Он је са беле тачке савладао Драговског.

До изједначења се није чекало дуго. Овога пута арбитар Форнеа показао је на пенал за Виолу. Исти је реализовао управо Душан Влаховић.

До краја меча резултат на семафору се није мењао, те су Фиорентина и Верона поделиле бодове. Влаховић је одиграо свих деведесет минута, баш као и Никола Миленковић, док је Лазовић на терену био до 70. минута.

Фиорентина је 17. са 11 бодова, док је Верона седма са 20.

Екипа из Фиренце у Серији А не зна за победу од 25. октобра када су савладали Удинезе.