Непоправљиви Лалатовић искључен – Крстајић се вратио у српски фудбал са велика три бода!

© Sputnik / Александр Вильф / Уђи у базу фотографијаНенад Лалатовић
Ненад Лалатовић - Sputnik Србија, 1920, 05.02.2021
Фудбалери ТСЦ-а победили су на гостовању Војводину 1:0 у првом мечу наставка Суперлиге Србије.

У дербију 20. кола српског фудбалског првенства није виђен спектакуларан фудбал, а да не буде не занимљиво побринуо се тренер Војводине Ненад Лалатовић.

Шеф стручног штаба новосадског клуба познат је по испадима и већ у првом колу пролећног дела сезоне добио је искључење. Лалатовић је жустро протестовао код главног арбитра ком није остало ништа друго него да му покаже црвени картон.

Инцидент се десио мало после звиждука судије за крај првог полувремена, те је Војводина у наставку меча била без првог тренера.

На овој утакмици видели смо и повратак Младена Крстајића у српски фудбал. Бивши селектор репрезентације Србије налази се на челу сениорског тима ТСЦ-а и већ у дебију је дошао до велика три бода.

Победу екипи из Бачке Тополе донео је Марко Петковић у 30. минуту.

Војводина је одиграла веома лош меч, за 90 минута њени фудбалери нису упутили ниједан ударац ка оквиру гола противника и гости су заслужено славили.

ТСЦ је играо испод очекивања у јесењем делу сезоне и победом над Војводином најавили су знатно боља издања.

Екипа из Новог Сада остала је на трећем месту са 42 бода, док су изабраници Младена Крстајића напредовали за једно место и тренутно су седми са 30 бодова.

Суперлига Србије наставља се утакмицама у суботу и недељу.