Звездин покер голова за три бода против Пролетера

© Фото : ФК Црвена звездаФудбалери Звезде
Фудбалери Звезде - Sputnik Србија, 1920, 28.02.2021
Фудбалери Црвене звезде уписали су убедљиву победу над Пролетером резултатом 4:0 у 24. колу Суперлиге Србије.

Изабраници тренера Дејана Станковића су били бољи ривал током целе утакмице, а ривалу су за више од 90 минута игре дозволили свега два шута.

Звезда је до предности стигла у 22. минуту када је фудбалер новосадске екипе Леандро затресао мрежу своје екипе.

Десет минута касније резултат је био дуплиран голом младог везисте Вељка Николића, што је био и коначан исход првог полувремена.

У наставку је Станковић уместо Гелора Канге и Мирка Иванића на терен послао Александра Катаија и Славољуба Срнића, а у 56. минуту трећи гол за његов тим постигао је Ел Фарду Бен.

Коначних 4:0 поставио је Катаи, у 90. минуту.

Станковић је овој утакмици пружио шансу и играчима са мањом минутажом у претходном периоду, Николи Крстовићу, Жељку Гаврићу и Ричарду Одади.

Звезда је уписала и 21. победу у сезони, има 65 бодова, шест више од Партизана и меч мање.

► Зашто Шпанац није смео да дозволи да Звезда победи у Милану?