Партизан рутински победио Вождовац /видео/

© Фото : ФК ПартизанФК Партизан
ФК Партизан - Sputnik Србија, 1920, 15.05.2021
Фудбалери Партизана победили су Вождовац 3:0 у 37. колу Суперлиге Србије. Изабраници Александра Станојевића одиграли су добар меч и рутински су дошли до 31. победе у сезони.
Црно-бели ушли су у меч као велики фаворити и оправдали су такву улогу. Отпор противника сломили су у другом полувремену, тачније у последњих двадесет минута када су постигли два од три гола.
Екипа из Хумске до предности је дошла у 21. минуту. Богдановић је лоше реаговао и Партизан аутоголом повео, 1:0.
До краја првог полувремена није било више прилика, те се на петнаестоминутну паузу отишло са минималних 1:0 црно-белих.
Партизан је у наставку желео да реши питање победника и да са евентуалним голом или два, приведе утакмицу крају.
Штулић је у 63. минуту погодио пречку, а у 73. Јовић је дуплирао предност екипе Александра Станојевића.
Натхо је одрадио већи део посла, а Јовић је претворио стопостотну шансу у гол.
Шест минута касније Натхо је поставио коначних 3:0.
Искусни играч Партизана главом је послао лопту иза леђа голмана Вождовца.