https://sputnikportal.rs/20210722/hrvat-je-samo-zbog-djokovica-dosao-u-tokio-foto-1127665533.html
Хрват је само због Ђоковића дошао у Токио /фото/
Хрват је само због Ђоковића дошао у Токио /фото/
Sputnik Србија
Не престаје помама за фотографисањем са Новаком Ђоковићем на Олимпијским играма у Токију. Последњи у низу који је пришао најбољем тенисеру света и замолио га... 22.07.2021, Sputnik Србија
2021-07-22T21:57+0200
2021-07-22T21:57+0200
2021-07-22T21:59+0200
олимпијске игре у токију
новак ђоковић
очи и уши олимпијских кругова
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/07e5/07/14/1127578048_0:160:3072:1888_1920x0_80_0_0_60bbfca4ca363655889674f8405a43df.jpg
Ипак, прича Хрвата Којића је мало другачија од осталих. Поменути хрватски олимпијац ће свакодневно писати и извештавати за „Јутарњи.хр“, а Новаку је пришао на крајње оригиналан начин, добацивши да је због њега изборио пласман на Олимпијске игре.Такође, Којић је прокоментарисао и ко је најгласнији у Олимпијском селу.„Немогуће је промашити Новака и Виктора Троицког, најгласнији су у ресторану “, открио је Којић на друштвеним мрежама.Погледајте и како је Ђоковић проводио време са српским спортистима: ► „Новак ме је одушевио, јавио ми се на руском“► Спектакуларан снимак из Токија – Новак као старији брат младим Србима /видео/► „Играм против Новака и ви мене питате да ли је то несрећа?“
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
2021
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
Вести
sr_RS
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/07e5/07/14/1127578048_171:0:2902:2048_1920x0_80_0_0_6770de220849111f0ddf57ef26b6576f.jpgSputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
новак ђоковић олимпијске игре токио хрват хрватски стонотенисер
новак ђоковић олимпијске игре токио хрват хрватски стонотенисер
Хрват је само због Ђоковића дошао у Токио /фото/
21:57 22.07.2021 (Освежено: 21:59 22.07.2021) Не престаје помама за фотографисањем са Новаком Ђоковићем на Олимпијским играма у Токију. Последњи у низу који је пришао најбољем тенисеру света и замолио га да се сликају је хрватски стонотенисер Фране Којић. Наравно, и њему је Ноле испунио жељу.
Ипак, прича Хрвата Којића је мало другачија од осталих.
Поменути хрватски олимпијац ће свакодневно писати и извештавати за „Јутарњи.хр“, а Новаку је пришао на крајње оригиналан начин, добацивши да је због њега изборио пласман на Олимпијске игре.
"Успео сам да се сликам са Новаком. Око њега је невероватан број људи. Направио је вероватно 5.000 фотографија. Пришао сам му и рекао: 'Новаче, могу ли да се сликам са вама? То је једини разлог због којег сам се пласирао на Олимпијске игре''. Насмејао се и рекао - наравно “, нашалио се Хрват и насмејао Ђоковића који му је испунио сан.
Такође, Којић је прокоментарисао и ко је најгласнији у Олимпијском селу.
„Немогуће је промашити Новака и Виктора Троицког, најгласнији су у ресторану “, открио је Којић на друштвеним мрежама.
Погледајте и како је Ђоковић проводио време са српским спортистима: