„Петарда“ у Шведској и крај Чукиног сна о Европи /видео/

© Фото : ФК ЧукаричкиФК Чукарички, утакмица са Сумгаитом
ФК Чукарички, утакмица са Сумгаитом - Sputnik Србија, 1920, 12.08.2021
Фудбалери Чукаричког поражени су резултатом 5:1 на гостовању од шведског Хамарбија, у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу конференција.
Чукарички није успео да сачува предност од 3:1 коју су стекли у првом мечу одиграном на Бановом брду.
То значи да популарна Чука неће играти Европу ове сезоне, а прилику да се пласира у групну фазу Лиге конференција екипа коју са клупе води Милош Милојевић имаће највероватније против Базела.
Српски клуб није добро почео меч, па је Хамарби не само успео да надокнади минус из првог меча у првом полувремену, већ да и дође до резултата који их води даље.
Нада Чукаричког вратила се у 64. минуту када је мрежу противника затресао Нидаје, али је убрзо уследио хладан туш од два гола у пет минута.