Потез Србина о којем сви причају – због Месија, за сина /видео, фото/

© AP Photo / Francois MoriЛео Меси на дебију за ПСЖ против Ремса
Лео Меси на дебију за ПСЖ против Ремса - Sputnik Србија, 1920, 30.08.2021
Српски голман Предраг Рајковић искористио је прилику играња против Лионела Месија тако што ју је овековечио сликајући свог сина са Аргентинцем, о чему прича цео фудбалски свет.
Лионел Меси, вероватно најбољи фудбалер свих времена, недавно је напустио Барселону и прешао у Пари Сен Жермен, а деби му је био управо против Рајковића.
ПСЖ је у том мечу победио резултатом 2:0, а Меси је дебитовао у француској Лиги 1 уласком у игру у 66. минуту.
Аргентинац није урадио ништа запаженије до краја утакмице, а након истека последњег минута потписао се на транспарент који су донели противнички навијачи, те му је Рајковић пришао са сином у наручју.