Непроцењива реакција Влаховића: 2:1? Лажеш? Ма лаже, 100 одсто /видео/

© Фото : Фудбалски савез СрбијеСрпски фудбалер Душан Влаховић
Српски фудбалер Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 02.09.2021
Душан Влаховић, фудбалски репрезентативац Србије, имао је непроцењиву реакцију када је сазнао да је Португалија преокренула резултат и победила Ирску 2:1, у квалификацијама за Светско првенство у Катару 2022.
Србија и српски навијачи радовали су се киксу Португалије, пошто је до 89. минута Ирска водила у Лисабону, али Кристијано Роналдо још једном је показао зашто је један од најбољих у историји.
Са два поготка главом – у 89. и 96. минуту – донео је победу репрезентацији и Португалија сада има три бода и утакмицу више од Србије.
Португалски фудбалер Кристијано Роналдо - Sputnik Србија, 1920, 01.09.2021
Умало дебакл по мери Србије – Роналдо ударио, промашио пенал, па спасао Португалце!
„Орлови“ су у пријатељској утакмици победили Катар 4:0, а после меча Душан Влаховић дао је кратку изјаву за Фудбалски савез Србије.
У том тренутку играла се завршница меча у Португалији и знало се да су шампион Европе из 2016. изједначили у 89. минуту, али не и да су потпуно преокренули.
Влаховић је на крају давања изјаве чуо вест и није могао да верује.
„Лаже, бре, 100 посто. Лажеш“, рекао је Влаховић у збуњеном тону.
Када је схватио да је истина, нападач Фиорентине је поручио и даље да је оптимиста да Србија може у Катар.
„Зависимо и даље од нас. Ако победимо све до краја идемо на Мундијал. Нема много калкулација, боље да не гледамо друга екипе, већ да се концентришемо само на нас. Како да дамо све од себе“, закључио је српски фудбалер.
„Покер“ у Мађарској – Орлови разбили Катар!
Спектакл у Москви: Руси су господари песка! /фото, видео/