Србији не помаже ни пенал, и даље не зна за победу /видео/

CC0 / Unsplash / Фудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 07.09.2021
Млада репрезентација Србије ремизирала је са Северном Македонијом у мечу без голова у другом колу квалификација за Европско првенство. Слободан Тедић промашио је пенал, а забрињавајуће је што Орлићи и даље нису постигли гол.
Очајан старт младе репрезентације Србије на почетку новог циклуса на путу ка Европском првенству.
Изабраници Звонка Живковића после пораза од Украјине резултатом 1:0, просули су бодове против вршњака из Северне Македоније.
Најближи постизању поготка Орлићи су били у 36. минуту када је Слободан Тедић, некадашњи члан Чукаричког који је продат Манчестер ситију, а завршио је на позајмици у холандском Цволеу, узео лопту и наместио је на белу тачку, али је био непрецизан.
Србија је у Охриду била бољи ривал, али то није успела да материјализује.
Мало је недостајало да Орлићи остану и без тог једног бода, када је у 94. минуту голман Гордић одлично интервенисао и успео.
Јерменија и Француска су лидери са по четири освојена бода после два одиграна кола, па је јасно да Живковићеви ученици могу да се врате у трку, за пласман на Европско првенство, само што под хитно морају да пораде на реализацији.
Наредну утакмицу наша селекција игра против Јерменије 7. октобра у гостима, онда следи дерби са Француском у Србији 12. октобра.