Сјајан гол Јојића – Партизан славио у Крагујевцу /видео/

© Фото : Srdjan Stevanovic ©/ФК Партизан/Мирослав ТодоровићПартизан фудбал
Партизан фудбал - Sputnik Србија, 1920, 11.09.2021
Фудбалери Партизана победили су Раднички у Крагујевцу 3:1 у осмом колу Суперлиге Србије.
Изабраници Александра Станојевића уписали су седму победу у исто толико мечева, а до нова три бода дошли су головима Јојића, Холендера и Гомеша.
Једини гол, и то први на утакмици, постигао је Синачанин који је у деветом минута затресао своју мрежу.
Црно-бели губили су од деветог минута, те су у наставку полувреме жестоко притискали домаћина.
Притисак се исплатио у 39. минуту. Јојић је упутио сјајан ударац и голман Радничког није имао никакву шанус.
До преокрета се није дуго чекало. Играо се 45. минут када је Холендер налетео на одбитак и погодио за 1:2. Са тим резултатом отишло се на петнаестоминутну паузу.
У наставку утакмице видели смо још један гол – у мрежи Радничког.
Коначан резултат поставио је Рикардо Гомеш након велике грешке одбране домаћина.
Партизан је задржао прво место и после седам мечева има 21 бод, уз гол разлику 25:2.