Роналдо је заборављен, али Меси није!

Лига шампиона се вратила, а са њом и форма Јувентуса иако су остали без Кристијана Роналда. Камп Ноу ипак и даље пати за Леом Месијем, јер Барселона није успела ниједном да затресе мрежу Бајерна.
Након што је Кристијано Роналдо напустио Јувентус, „стара дама“ се у Серији А мучи, али је у Лигу шампиона ушла на велика врата.
Јувентус је у 26. минуту утакмице против Малмеа повео голом Алекса Сандра. Бразилац је након одлично изведеног центаршута остао сам испред голмана и главом послао лопту у мрежу.
Фудбалери италијанског клуба наставили су са офанзивном игром, а онда је груби старт Нелсена довео и до пенала.
Пауло Дибала је био прецизан за 2:0.
Одмах након пенала у 45. минуту, Алваро Мората у 47. шутира лоб и погађа за коначних 3:0.
У Барселони су такође бољи фудбал показали гости.
Играо се 33. минут, а Томас Милер постигао је водећи гол за Бајерн.
На старту другог полувремена поново су веће шансе имали гости. За 2:0 лопту је у мрежу послао Роберт Левандовски.
Коначни резултат поставио је такође Левандовски у 85. минуту - 3:0.
На Стамфорд Бриџу Челси у првом полувремену није успео да оправда улогу фаворита против Зенита, али је Ромелу Лукаку ипак „осветлао образ“ прошлосезонског шампиона.
Лукаку је главом у 69. Минуту псотигао погодак за 1:0 и победу Челсија.