Партизан фуриозан у Београду – „петарда“ за девету победу!

© Фото : ФК Партизан / Сандић ФОТОРикардо Гомеш
Рикардо Гомеш - Sputnik Србија, 1920, 26.09.2021
Фудбалери Партизана уписали су и девету победу у актуелној сезони Суперлиге Србије савладавши Спартак из Суботице на свом терену резултатом 5:0.
Изабраници тренера Александра Станојевића су приказали одличну представу на свом стадиону и учврстили се на првом месту табеле.
Партизан има 28 поена, пет више од Црвене звезде, али вечити ривал има меч мање.
Црно-бели су повели у 14. минуту голом Рикарда Гомеша, а у првом минуту надокнаде времена првог полувремена у стрелце се уписао млади Никола Терзић.
Мрежу Спартака у 61. минуту затресао је и Квинси Мениг, а свега четири минута касније други погодак на мечу постигао је Гомеш.
Коначан резултат је у 91. минуту поставио Филип Холендер.