Погба, да ниси промашио спорт? /видео/

© AP Photo / Dave ThompsonПол Погба (десно) и Андрос Таунзенд (лево) у дуелу
Пол Погба (десно) и Андрос Таунзенд (лево) у дуелу - Sputnik Србија, 1920, 02.10.2021
Француски фудбалер Пол Погба у утакмици свог Манчестер јунајтеда и Евертона истакао се једним потезом који нема никакве везе са фудбалом.
Погба је био део ремија Јунајтеда и Евертона резултатом 1:1 у седмом колу Премијер лиге.
Француски везиста је ушао у игру у 70. минуту, до краја меча није успео да донесе превагу како би Ђаволи дошли до победе, а онда је из њега испливала фрустрација.
У 87. минуту дефанзивац Евертона Јери Мина је кренуо да га загради, а пошто је видео да поред Колумбијца неће моћи да прође, Погба је решио да употреби силу.
Ухватио је Мину са обе руке и рвачким захватом га оборио на под.
Занимљиво је да за овај потез темпераментни 28-годишњак није добио жути картон од судије.