Рапсодија Звезде – седам голова у победи против Колубаре! /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаФудбалери Црвене звезде против Клужа
Фудбалери Црвене звезде против Клужа - Sputnik Србија, 1920, 16.10.2021
Фудбалери Црвене звезде показали су надмоћ против Колубаре, пошто су у првом полувремену дуела 13. кола Суперлиге Србије постигли шест голова. На крају су славили резултатом 7:1 и заслужено су уписали једну од најубедљивијих победа у клупској историји.
Колубара је угостила актуелног шампиона Србије и свима је било јасно да их очекује немогућа мисија.
Да је тако видело се од старта меча, пошто је за само 20 минута на семафору било 0:3.
Мрежу домаћина начео је Александар Драговић у деветом минуту. Погледајте сјајан погодак репрезентативца Аустрије.
До новог поготка није се чекало дуго, пошто је у 16. минуту Ел Фарду Бен проследио лопту иза леђа голмана Колубаре.
Три минута касније у листу стрелаца уписао се и Мирко Иванић.
Звезда је наставила да гази, те је у 24. минуту виђен нови гол. Родић је центрирао, голман Колубаре је погрешио и Павков је рутински погодио.
Дванаест минута касније виђен је нови гол, стрелац је поново био Мирко Иванић. Лопта је лепо ишла у нападу и офанзивни везни Звезде постигао је свој други гол на утакмици.
Звезда се овде није зауставила, па је у завршници полувремена постигла још један гол. Стрелац је био Милан Павков.
У наставку утакмице гости из Београда спустили су лопту и постигли су још један гол, с тим што је су га и примили.
Играо се 87. минут када је Младеновић постигао почасни гол за Колубару, док је коначних 1:7 поставио талентовани Лазетић 60 секунди касније.