Баварска машинерија прегазила противника за 37 минута! /видео/

© AP Photo / Matthias BalkРоберт Левандовски
Роберт Левандовски - Sputnik Србија, 1920, 17.10.2021
Фудбалери Бајерна из Минхена постигли су чак пет голова против Бајера из Леверкузена у првом полувремену утакмице осмог кола Бундеслиге.
У дербију немачког шампионата требало је да гледамо неизвесну утакмицу, али минхенски клуб још једном је показао колико је доминантан у поређењу на противнике.
Све је кренуло у четвртом минуту када је Левандовски постигао гол за 0:1. Петом је савладао голмана и на најбољи могући начин отворио утакмицу.
До новог поготка чекало се скоро пола сата, а онда је Бајерн за седам минута постигао четири гола.
Пољак је поново био стрелац у 30. минуту.
Четири минута касније у листу стрелаца уписао се и Томас Милер.
Само неколико секунди касније на семафору је било 0:4. Стрелац је био Серж Гнабри.
Гнабри је гол постигао и у 37. минуту, те је Бајерн постигао чак пет голова у кратком временском интервалу.
Нестварно када се погледа да се на терену налазе екипе које су у врху немачког фудбала.