Бум-бум Терзић – Партизан носи бодове из Тополе

© Фото : ФК ПартизанФК Партизан
ФК Партизан - Sputnik Србија, 1920, 24.10.2021
Фудбалери Партизана остварили су убедљиву победу над ТСЦ на гостујућем терену у 14. колу Суперлиге Србије резултатом 3:1.
Партизан је остварио 12. победу у сезони, али није деловало да ће бити тако, пошто је домаћи тим повео већ у деветом минуту преко Марка Петковића.
На изједначење се није дуго чекало, свега три минута касније Рикардо Гомеш је уписао нови гол уз своје име и вратио меч на почетак.
Тада је на сцену ступио млади Никола Терзић, екстраталентовани левоноги дриблер који је преокрет донео са два гола – у 27. и 36. минуту.
Тренер Александар Станојевић је у наставку мешао карте, имао је прилику и да одмори носиоце игре попут Бибраса Натха и Гомеша, с обзиром на то да није било опасности по коначан исход.
Са друге стране, екипа из Бачке Тополе није видела бенефит од смењивања Младена Крстајића са позиције тренера и остаје на четвртој позицији табеле са 20 поена, пет мање од Чукаричког и девет од Црвене звезде која има и два меча мање.
Партизан је пропласирани са 37 поена и уз Звезду је и даље једини непоражени тим у Суперлиги.