Пенал због којег се сви смеју Хрвату /видео/

CC0 / Unsplash / Фудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 25.10.2021
Америчка МЛС лига донела нам је један изузетно чудан, можда чак и најчуднији гол из пенала који је виђен ове године, а постигао је хрватски интернационалац Марко Марић.
Ситуација се десила на утакмици Остина и Хјустона, коју је домаћин добио резултатом 2:1.
Комична ситуација десила се у седмом минуту, када је Остин добио једанаестерац.
Лопту је на белу тачку ставио Домингес, а онда погодио стативу, али...
Она се одбила на другу страну гола и погодила хрватског голмана Марка Марића у леђа и – вратила се у мрежу!
Овим чудним сплетом околности Остин је повео, да би предност дуплирао Дриуси у четвртом минуту надокнаде првог полувремена, док је на коначних 2:1 поставио Касканте аутоголом у 92. минуту.