Бивши тренер Партизана побеснео – ударао свог играча /видео/

© Sputnik / Алексей Филиппов / Уђи у базу фотографијаКошаркашки тренер Андреа Тринкијери
Кошаркашки тренер Андреа Тринкијери - Sputnik Србија, 1920, 24.12.2021
Андреа Тринкијери, тренер Бајерна, био је изузетно нервозан на утакмици са Басконијом па је у једном тренутку ударио Џејсона Џорџа који игра за његов тим. Ове сезоне Италијан превише бурно реагује готово на свакој утакмици.
Андреа Тринкијери не спада у групу мирних тренера који стоје и посматрају саиграче, већ припада онима који бурно реагују на сваку грешку играча, а чини се да је ово сезоне у кошарци таквих стручњака све више.
Бивши тренер Партизана је поново изгубио живце, овога пута на мечу Бајерна против Басконије у 17. колу Евролиге у којем је славио шпански тим, а бес је искалио на младом Џејсону Џорџу.
Током тајм-аута Тринкијери је ударио Џорџа најпре у стомак, али то није било довољно па га је одгурнуо и са леђа.
Погледајте ту сцену:
Басконија је изненадила Бајерн у Минхену и славила резултатом 81:76, а Тринкијери није био задовољан Џорџом који је на паркету провео мање од два минута.
Бајерн је везао трећи пораз, а сада има учинак од седам победа и десет пораза. Шпанци са друге стране имају победу мање и 11 изгубљених утакмица.
Италијанском стручњаку ово није први меч на коме је прешао границу. Претходно је на утакмици против Жалгириса увредио Лукаса Лекавичуса, противничког играча, када га је назвао „кепецом“.
Још већи инцидент био је виђен у другом мечу са Жалгирисом када су се у завршници првог полувремена сукобили Маријус Григонис и Џејлен Рејнолдс. У читаву гужву умешао се и Тринкијери.
Током сезоне добио је осам техничких грешака па је тако јасно да Италијан има проблема са „кратким фитиљем“.
Никола Јокић - Sputnik Србија, 1920, 24.12.2021
Американац није знао како да заустави Јокића – па је заплесао /видео/
Урбан Клавжар – млади кошаркаш Реал Мадрида и репрезентативац Словеније - Sputnik Србија, 1920, 24.12.2021
Европска сензација – Краљ је пронашао новог Дончића /видео/
Српски кошаркаш Богдан Богдановић - Sputnik Србија, 1920, 24.12.2021
Богдановић играо „хорор“ утакмицу, па кренуо да решета: „Нисам хтео негативан рекорд“