Доминација Србина на Острву – хет-трик Митровића за мање од пола сата!

© AP Photo / Armando FrancaАлександар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону
Александар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону - Sputnik Србија, 1920, 15.01.2022
Српски фудбалер Александар Митровић постигао је хет-трик у утакмици против Бристол ситија за мање од пола сата.
Митровић је наставио да тресе мреже Чемпионшипа, у којем је најбољи стрелац, а његов гнев осетио је Бристол сити.
На полувремену утакмице 27. кола друге лиге Енглеске српски нападач је постигао три гола од 21. до 46. минута.
На паузу се отишло са невероватних 5:2, а најбољи стрелац у историји репрезентације Србије додатно се удаљио на првом месту листе стрелаца шампионата са 27 голова (и седам асистенција) ове сезоне.