Охи поново стрелац, али Звезда није издржала против Украјинаца /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаФудбалери Црвене звезде на припремама
Фудбалери Црвене звезде на припремама - Sputnik Србија, 1920, 31.01.2022
Фудбалери Црвене звезде поражени су од стране тренутно најбољег украјинског тима Шахтјора у пријатељском мечу, резултатом 3:2. Добре вести по навијаче црвено-белих су те да је и у трећем припремном мечу стрелац био најновији нападач екипе, Охи Омоиџуанфо.
Првак Србије је губио већ после 18 минута, а стрелци су били Мудрик и Нерес.
На полувреме се отишло са великом предношћу за Украјинце и стандардне учеснике Лиге шампиона, али је брзо дошло до изједначења.
Заостатак је смањио Драговић у 58, а јануарско појачање црвено-белих у нападу Охи је донео изједначење десет минута касније.
Наредни гол дошао на другој страни терена, када је Нерес по други пут затресао мрежу Поповића, а Звезда је поново имала прилику да дође до изједначења.
Бакајоко је пао у казненом простору ривала у 79. минуту, судија је свирао пенал, али је голман Шахтјора одбранио ударац Павкова.
Погледајте и целу утакмицу између Црвене звезде и Шахтјора, актуелног вицешампиона Украјине, али тренутно првопласираног на табели.
Србин и Хрват режирали чудо: „Натерали смо Финце да гледају футсал као скијање“