Рутинска победа Партизана, али сви причају о ужасном старту Убипарипа /видео/

© Фото : ФК ПартизанФудбалери Партизана током дуела са Радничким из Крагујевца
Фудбалери Партизана током дуела са Радничким из Крагујевца - Sputnik Србија, 1920, 20.02.2022
Фудбалери Партизана савладали су крагујевачки Раднички резултатом 2:0 у 23. колу Суперлиге Србије, а утакмицу је обележио катастрофалан старт нападача гостију Воје Убипарипа.
Партизан је наставио да ређа победе у домаћем првенству, те се поново одлепио на +5 у односу на другопласирану Црвену звезду.
Црно-белима је ово била друга победа ове сезоне против Радничког, након што су претходно славили у Крагујевцу са 3:1.
Питање победника било је решено већ у првом полувремену, после нешто више од пола сата игре.
Први је мрежу гостију затресао Рикардо Гомеш у 18, да би предност Партизана дуплирао Милош Јојић у 34. минуту утакмице.
Последњу наду Радничког угасио је нападач Убипарип, који је добио директан црвени картон након интервенције ВАР собе у 54. минуту.
Убипарип је отвореним ђоном ударио Вујачића у главу. Дефанзивац црно-белих на срећу није озбиљније повређен.
До краја утакмице није виђено много занимљивости, те су изабраници Александра Станојевића одрадили посао и мирно привели меч крају.
Партизан у наредном колу, које је на програму 27. фебруара, гостује Црвеној звезди, а у међувремену га очекује дуел Лиге конференција са прашком Спартом три дана раније.