Шоу Зека Ледеја – Партизан победио Морнар и обезбедио предност домаћег терена /видео/

© Фото : АБА лига - КК Партизан - Драгана СтјепановићАмерички кошаркаш Зек Ледеј - КК Партизан
Амерички кошаркаш Зек Ледеј - КК Партизан - Sputnik Србија, 1920, 02.04.2022
Кошаркаши Партизана победили су Морнар из Бара 95:83 у 25. колу АБА лиге. Сјајну утакмицу одиграо је Зек Ледеј који је уписао чак 34 индексна поена.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Изабраници Жељка Обрадовића контролисали су ритам утакмице од првог до последњег минута и на крају су остварили рутинску победу.
Партизан је овом победом обезбедио друго место на крају лигашког дела, што му доноси директан пласман у полуфинале и предност домаћег терена.
Партизан је од прве четвртине имао двоцифрену предности, међутим, гости из Бара успели су у последњој деоници да дођу до једноцифреног заостатка (72:66).
Тиме је упаљен аларм у клубу из Хумске и добром реакцијом убрзо су повратили десет или више поена предности.
Сјајно у тим тренуцима играо је Зек Ледеј који је на крају био и најбољи појединац утакмице.
Крилни центар Партизана меч је завршио са 24 поена, пет скокова и пет асистенција - индекс 34.
Пратили су га Пантер са 16, Смаилагић је постигао 14, а Копривица је имао шест и 11 скокова.
У пораженом тиму Владимир Михаиловић наставио је да игра у одличној форми. Бек Морнара постигао је 25 поена у Пиониру.
Радивој Кораћ у Кући славних!
Пешић из Америке донео лепе вести: Сви Срби у НБА желе да играју за репрезентацију