Богдановић може и са једне ноге – одличан у поразу Атланте /видео/

© AP Photo / Nathan DenetteПаскал Сијакам и Богдан Богдановић – Торонто против Атланта
Паскал Сијакам и Богдан Богдановић – Торонто против Атланта - Sputnik Србија, 1920, 06.04.2022
Богдан Богдановић, кошаркаш Атланте Хокс, одиграо је добру утакмицу у поразу од Торонта – 118:108.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Богдан је утакмицу завршио са 19 поена, девет скокова и три асистенције, уз пет погођених тројки, од којих је једна ова на крају прве четвртине.
Српски кошаркаш на терену је провео 32 минута, у четвртој четвртини био је један од најзаслужнијих што је екипа ухватила прикључак, али у завршници нису могли до победе.
Богдановић и Јанг промашили су важне тројке, Ванвлит и Сијакам су погодили, је утакмица од потпуног егала (103:103) отишла у руке Торонта (108:103).
Атланта за мање од 60 секунди није успела да се врати и претрпела је 38. пораз у сезони, док је Торонто уписао 46. победу.
Најефикаснији у пораженом тиму био је Треј Јанг са 26 поена и 15 асистенција, Хуертер је убацио 21, док је Капела имао 10 и 14 скокова.
Репторсе су до тријумфа предводили Сијакам са 31 поеном и 13 скокова, Барнс је убацио 19, а Буше 18 поена, док је Ванвлит имао девет асистенција и 12 поена.