Звезда елиминисала ТСЦ, послата снажна порука Михајловићу /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаНавијачи Звезде послали поруку Синиши Михајловићу
Навијачи Звезде послали поруку Синиши Михајловићу - Sputnik Србија, 1920, 06.04.2022
Фудбалери Црвене звезде савладали су ТСЦ из Бачке Тополе резултатом 4:0 у четвртфиналу Купа Србије, уз поруку подршке Синиши Михајловићу.
Црвено-бели су испратили корак Партизана, који је претходно елиминисао Лозницу.
Делије су истовремено приредиле кореографију упућену тренеру и бившем играчу клуба Синиши Михајловићу, који је недавно објавио да му се вратила леукемија.
„Синиша, ти који под срећном звездом живи, ти у свакој бици победиш. Синиша – то значи безброј победа“.
Изабраници Дејана Станковића су већ у шестом минуту сломили отпор ривала, а стрелац је био Катаи са беле тачке.
Други гол дошао је у 56. минуту када је другу најстрожу казну у утакмици искористио Бен, а истовремено је Ђаковац добио црвени картон.
На 3:0 повисио је Иванић, а за коначних 4:0 се побринуо Бен својим другим поготком.
Поред вечитих ривала, у полуфинале Купа Србије прошли су и Војводина (4:0 против Рада) и Нови Пазар (1:0 против Металца).
Бразилски фудбалер Малком у дресу Зенита из Санкт Петербурга - Sputnik Србија, 1920, 06.04.2022
„Не плашим се санкција“: Бразилац остаје уз Санкт Петербург!