Костићева дружина одолела Барселони, Рома пала на леденом северу!

© AP Photo / Michael ProbstФилип Костић
Филип Костић - Sputnik Србија, 1920, 07.04.2022
Фудбалери Ајнтрахта из Франкфурта су успели да одоле екипи Барселоне и изборе нерешен резултат у првој утакмици четвртфинала Лиге Европе. Актер дуела био и српски судија Срђан Јовановић.
Ајнтрахт је повео у 48. минуту голом Ансгара Кнауфа, а у 66. минуту је изједначио Феран Торес.
Срђан Јовановић - Sputnik Србија, 1920, 07.04.2022
Костић је започео акцију, али је главну улогу преузео судија Јовановић /видео/
У дуелу некадашњих противника Црвене звезде између Браге и Ренџерса португалска екипа је славила минималним резултатом, са по 1:1 завршени су дуели Лајпцига и Аталанте, односно Вест Хема и Лиона.
Нерешено је било и у Лиги конференција, победника није дала прва утакмица четвртфинала између Фејенорда и Славије (3:3), норвешки Бодо/Глимт је савладао Рому на леденом северу са 2:1 голом у 90. минуту, Лестер и ПСВ 0:0, а Марсеј је победио тим ПАОК са 2:1.