Три гола Иванића за победу Звезде!

© Фото : ФК Црвена звездаМирко Иванић, ФК Црвена звезда
Мирко Иванић, ФК Црвена звезда - Sputnik Србија, 1920, 20.04.2022
Фудбалери Црвене звезде забележили су убедљиву победу над екипом ТСЦ на гостовању у другом колу плеј-офа Суперлиге Србије са 4:0.
Спутњик и РТ - цензура  - Sputnik Србија
ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Због учесталих хакерских напада и ометања сајта Спутњик Србија и наших канала на Фејсбуку и Јутјубу, све вести пратите и на каналу Спутњик Србија на Телеграму и преко мобилне апликације која ради неометано, а коју можете преузети са овог линка, а видео садржај на платформи „Одиси“ (odysee.com), као и на платформи „Рамбл“ (rumble.com).

Троструки стрелац за Звезду био је Мирко Иванић, а у стрелце се уписао и Ел Фарду Бен.
Иванић је први гол постигао у 16. минуту, у 64. је повисио резултат, а три минута касније комплетирао хет-трик.
Тачку на меч у 72. минуту ставио је Бен.