Звезда разбила Нишлије за повратак на прво место /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаОхи
Охи - Sputnik Србија, 1920, 07.05.2022
Фудбалери Црвене звезде савладали су Раднички из Ниша резултатом 4:1 и вратили се на прво место Суперлиге Србије.
Звезда је поново престигла Партизан, који је меч 35. кола одиграо нешто раније у току дана, те дошла на два корака од освајања српског првенства.
Црвено-бели су доминантно ушли у меч не оставивши простора ривалу ни да се понада да на Маракани може до бодова, пошто је већ после 22 минута игре било 3:0.
У десетом минуту стрелац је био Катаи из пенала, предност је дуплирао Иванић у 13, а коначан исход првог полувремена поставио је нападач Охи.
Раднички је успео да у 54. минуту смањи на 3:1 и донесе какву-такву наду својим навијачима, али је само три минута Охи постигао други гол на утакмици и тиме, испоставило се, поставио и коначан резултат.
У наредном колу, 14. маја, Звезда гостује Напретку у Крушевцу, док Раднички у Нишу дочекује ТСЦ из Бачке Тополе.