Митровић сачувао Фулам од нуле

© Sputnik / Лола ЂорђевићКапитен фудбалске репрезентације Србије Александар Митровић
Капитен фудбалске репрезентације Србије Александар Митровић  - Sputnik Србија, 1920, 18.07.2022
Фудбалери Фулама доживели су убедљив пораз у другом припремном мечу против Бенфике резултатом 5:1, а једини гол за енглески клуб постигао је Александар Митровић, српски фудбалер.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

У првом мечу против Нице у ком је Фулам славио, Миторвић се није уписао као стрелац, али сада је то надоместио.
Већ током првог полувремена Митровићев Фулам био је у заостатку од ти гола јер зу мање од пола сата погађали Рафа Силва и два пута Гонкало Рамос.
После првих 45 минута Бенфика је направила десет измена, али је сценарио био готово исти, док је Роман Јаремчук погодио за 4:0.
Коначно је у 61. минуту склонио Фулам са нуле Александар Митровић. Најбољи стрелац у историји репрезентације Србије постигао је прелеп гол главом.
Ипак, није погодак Митровића пореметио Бенфику која је преко Енрикеа Араухоа још једном застресла мрежу клуба који се враћа у Премијер лигу.
Роналдињо, К. Седерф, Џеј-Џеј Окоча, Лотар Матеус и Н. Кану на жребу за СП у Москви - Sputnik Србија, 1920, 17.07.2022