Незапамћене сцене у Бугарској – утакмица од стотину минута и „бекство“ судије /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 18.07.2022
Утакмица другог кола бугарског првенства између Пирина и ЦСКА из Софије обележена је скандалозним понашањем фудбалера и навијача домаћег тима који су готово линчовали главног судију.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Пирин је водио са 1:0 од петог минута, 90. минута касније гости су изједначили, а онда је настао потпуни хаос.
Навијачи су покушали да уђу у терен, догодила се и туча играча на терену, а цела утакмица је трајала више од стотину минута.
Посебно је на удару био линијски судија који је сигнализирао пенал за госте у 95. минуту, гађан је свим и свачим, чак и папучама, али је на крају успео да сачува живу главу, упркос жестоким налетима и играча и навијача.