Митрогол доминира и на припремама – два гола за шест минута /видео/

© AP Photo / Armando FrancaАлександар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону
Александар Митровић прославља победу против Португалије у Лисабону - Sputnik Србија, 1920, 24.07.2022
Протеклу сезону у Чемпионшипу обележио је Александар Митровић који је решетао у дресу Фулама, давао је редовно голове за Фулам, а изгледа да ће тако бити и наредне сезоне. Јер, Митровић је постигао два поготка на припремном мечу против Ешторила и то у шест минута размака.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

У оба случаја голови су дошли после корнера.
Прво је у шестом минуту погодио за 1:0, а онда у 12. повисио на 2:0 и практично већ тада решио питање победника.
Португалски тим једноставно није успевао да брани корнер против високог српског шпица, а то је Митрогол зналачки користио и главом тресао мрежу.
Фулам је касније повео са 3:0 када је у 24. минуту стрелац био Палиња, а онда је Ешторил до краја дуела постигао један гол за коначних 3:1 за Фулам.
Још један доказ да је Митровић у одличној форми, што може да радује селектора Србије Драгана Стојковића Пиксија док се Светско првенство у Катару приближава.
Занимљиво је и да је Митровић против Ешторила ушао у један клинч, очигледно испровоциран понашањем противника.