Митровић промашио пенал, Фуламу бод /видео/

© AFP 2023 / ATTILA KISBENEDEKАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 13.08.2022
Српски нападач Александар Митровић није успео да се упише у стрелце на гостовању Фулама Вулверхемптону. На крају је дуел завршен без голова, 0:0. Српски нападач промашио је пенал у 82. минуту и тако је пропустио велику шансу да реши меч у корист Фулама.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Фулам је у овај меч ушао после сјајног ремија против Ливерпула, а некако се све време пажња усмеравала на то да ли ће Митровић постићи нови погодак.
Отворио је сезону са два комада, али никако није једноставно када играте против Вулвса који су врло брзи и окретни, покретљиви, па српском нападачу није било лако да пробије бедем.
Убедљиво највећу шансу имао је у 82. минуту са беле тачке, али Митровић није успео да постигне и трећи гол у сезони на другом мечу, голман му је одбранио ударац и тако је пропала велика шанса Фулама да упише три бода.
Имао је чак Митровић и близак сусрет са играчима Вулверхемтона, али све се добро завршило.
Фулам је на крају морао да се задовољи бодом, а три бода уписали су Арсенал и Манчестер Сити.
Тобџије су надиграле Лестер са 4:2 (Габријел Жезус дао два гола и наместио један), док је Сити био бољи од Борнмута са 4:0.