Терор се наставља – Митровић га дао и Арсеналу /видео/

© AFP 2023 / JUSTIN TALLISАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 27.08.2022
Александар Митровић је наставио премијерлигашки терор. На терену лидера Премијер лиге Арсенала стигао је до јубиларног 100. гола у дресу Фулама, али није могао да спречи и пораз свог тима од 2:1 после преокрета.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Сјајно је српски репрезентативац пратио ситуацију у 56. минуту, пришао иза леђа штоперу домаћих Габријелу који је петљао с лоптом, „опљачкао“ га, и потом матирао немоћног голмана Ремздејла за вођство Фулама.
Тиме је настављена сјајна голгетерска серија Србина који има четири гола на исто толико утакмица и један је од водећих стрелаца Премијер лиге.
Имао је Митровић још две прилике у наставку меча да затресе мрежу Арсенала.
Ипак, тим Микела Артете успео је да преокрене резултат преко Едегора у 64. и Габријела у 86. минуту, чиме је Арсенал задржао лидерску позицију на табели Премијер лиге после четири одиграних кола.