https://sputnikportal.rs/20220829/novak-djokovic-sport-tenis-us-open-njujork-protest-1141864415.html
Протест у Њујорку због Ђоковића: „Зашто?“ /видео/
Протест у Њујорку због Ђоковића: „Зашто?“ /видео/
Sputnik Србија
Одлука америчких власти да не дозволи, а УС Опена да се ни не потруди да омогући учешће Новака Ђоковића на овогодишњем турниру, изазвало је оштре реакције и у... 29.08.2022, Sputnik Србија
2022-08-29T19:10+0200
2022-08-29T19:10+0200
2022-08-29T19:14+0200
спорт
спорт
тенис
новак ђоковић
ус опен
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/111713/26/1117132681_0:0:2300:1295_1920x0_80_0_0_8338c2b3438508991649f906f06f5c65.jpg
Група демонстраната се окупила испред комплекса тениских терена у Њујорку и упутила поруке властима.„Ништа што се ради нема смисла! Станимо уз Новака!“, рекао је један говорник.Потом је упућено и сасвим логично питање.Протест је организован под слоганом „УС затворено“, уз захтев да се укине мера о забрани уласка у Америку страним држављанима који нису вакцинисани против вируса корона.
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
2022
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
Вести
sr_RS
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/111713/26/1117132681_0:0:1864:1398_1920x0_80_0_0_22c77613fb03d0ce81dde96d13bd372c.jpgSputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
новак ђоковић, novak djokovic, djokovic us open, djokovic protesti, djokovic protest, us open, novak us open
новак ђоковић, novak djokovic, djokovic us open, djokovic protesti, djokovic protest, us open, novak us open
Протест у Њујорку због Ђоковића: „Зашто?“ /видео/
19:10 29.08.2022 (Освежено: 19:14 29.08.2022) Одлука америчких власти да не дозволи, а УС Опена да се ни не потруди да омогући учешће Новака Ђоковића на овогодишњем турниру, изазвало је оштре реакције и у Америци, а првог дана такмичења одржани су и протести.
Пратите Спутњик и на летовању
Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com
Група демонстраната се окупила испред комплекса тениских терена у Њујорку и упутила поруке властима.
„Ништа што се ради нема смисла! Станимо уз Новака!“, рекао је један говорник.
Потом је упућено и сасвим логично питање.
„Зашто шампион Вимблдона не може да допутује у Њујорк?“.
Протест је организован под слоганом „УС затворено“, уз захтев да се укине мера о забрани уласка у Америку страним држављанима који нису вакцинисани против вируса корона.